מסיבת רווקים או רווקות בלתי נשכחת – עם פינוקים של סי אנד ספא
ספא סי אנד ספא הממוקם בלב תל אביב מספק לכם מבחר פתרונות נוחים ומתאימים כחלק ממסיבת רווקות בלתי נשכחת. בזכות הקרבה של הספא לעולם הבילויים של תל אביב, הביקור המפנק בספא יכול לשמש בתור פתיחה, או בתור סיום לוהט של המסיבה הארוכה ביותר. ארבע שעות של פינוקי ספא ועיסוי איכותי לכל משתתף במחירים אטרקטיביים ונוחים לכל כיס.

ספא סי אנד ספא מהווה דוגמא מצוינת לספא המותאם במיוחד לצרכים של אנשים החוגגים אירוע משמעותי וחשוב בשעות לא סטנדרטיות. בעזרת הזמנת מקומות מראש, ניתן לתכנן מסיבת רווקים או רווקות איכותית, הכוללת, בין השאר – התפנקות בספא איכותי בלב תל אביב, שקל להגיע אליו, וגם קל להמשיך ממנו למקומות נוספים. בתור אופציה, ניתן לבלות בספא ולהמשיך למסעדה יוקרתית, מועדון או לופט שהושכר במיוחד לשם המאורע. בעזרת המיקום הנוח והשירות המעולה – סי אנד ספא יהווה את התוספת המושלמת לכל אירוע.

מסיבת רווקים/רווקות

צור קשר
אז מה כוללת חבילת מסיבת רווקות או רווקות?
הסוויטה מקושטת לבעלת השימחה בבלונים, נרות וברכה מעלי כותרת
כל האורחת מקבלות בכניסה חלוקים מגבות ונעלי ספא
לבעל או בעלת השמחה – עיסוי מפנק באורך 50 דקות
לחברות  המלוות – עיסוי מפנק של 30 דקות
שמפנייה וכיבוד קל
אפשרות שהייה במתחם הספא במשך ארבע שעות
וכמה עולה כל התענוג הזה?

275 ₪ בלבד עבור כל אורח.

מסיבת רווקים או רווקות הינה בעלת תפקיד מוגדר מאוד בשלבי החתונה – ערב זה נועד על מנת לנוח מכול ההכנות לחתונה וליהנות מזמן איכות עם החברים שליוו את הכלה או החתן לכל אורך הדרך. מבחינות רבות, מסיבת רווקים או רווקות יכולה להיות אפילו מהנה יותר מאשר החתונה עצמה, משום שהיא מאפשרת פורקן מלא. פורקן שתמיד כדאי להתחיל בהרפיה טובה בעזרת עיסוי איכותי באחד ממכוני הספא האיכותיים ביותר בלב ישראל.

לחגיגת מסיבת רווקות כנסו לפרטי גירל לראות כל המקומות.

לא כל מכון ספא מספק חבילות משתלמות עבור מסיבת רווקות, משום שהדבר דורש הכנה מיוחדת ועמידה בתנאים ספציפיים של המאורע. סי אנד ספא מספק לכם את הפינוק האולטימטיבי שיהפוך כל מסיבת רווקים או רווקות להצלחה אמיתית שמתחילה ברגיעה.