סוויטות מפנקות של סי אנד ספא – למנוחה המושלמת ביותר
מכון הספא האיכותי סי אנד ספא מאפשר לכם לשלב את האווירה הרומנטית של סוויטה אינטימית עם התנועה של העיר הגדולה. סי אנד ספא הרומנטי הנמצא בלב תל אביב מאפשר לכל זוג למצוא מפלט ושקט לכמה שעות קסומות במסגרות סוויטות מפנקות ואיכותיות ביותר. סי אנד ספא מספק את כל האמצעים הטכנולוגיים הדרושים לשם התרגעות ומנוחה לגוף ולנפש, גם ביחד וגם לחוד. כול זוג שמרגיש שאינו מבלה מספיק זמן איכות ביחד מוזמן לסוויטות המלכותיות של סי אנד ספא על מנת להלהיט מעט את האווירה ולהעלאות את רמת הפינוק והתענוג זה מזו.

מה כוללות הסוויטות?
ג'קוזי
מערכת קולנוע ביתי
מערכת סטריאו
מיטה זוגית
סופי שבוע יש להוסיף תוספת של 50 ₪ עבור כל אדם.

סוויטות

צור קשר
האפשרויות המגוונות של מנוחה לשמה אפשר לנצל את הסוויטות המפנקת הינה בלתי מוגבלת. לא פלא שכיום, אנשים רבים מעדיפים לקחת סוויטה למספר שעות במכוני ספא מפנקים ואיכותיים כמו סי אנד ספא, במקום לפנות למלון ולשלם יותר על פחות. במסגרת סי אנד ספא ניתן לקבל חבילות מיוחדות הכוללות עיסויים וטיפולים מפנקים (חלקם בסוויטה עצמה) וגם מנוחה שקטה וחסרת דאגות בחדר מפנק, שבו הצוות הדואג של הספא משאיר גם כיבוד קל ושתייה. האם ניתן לתאר לעצמנו מנוחה טובה יותר מזאת?

סי אנד ספא מספקים סוויטות איכותיות בהישג יד בלב תל אביב, במרכז הבילויים של בן יהודה ובקרבה רבה לחוף הים הרומנטי. המיקום המצוין של סי אנד ספא והפינוקים הרבים של הסוויטות שלו מאפשרים לאנשים רבים הנמצאים תחת לחץ מתמיד בעבודה ובבית למצוא זמן ומקום לנוח מכל העולם וליהנות משקט ושלווה באווירה ייחודית ומפנקת של סוויטות חדשניות ומאובזרות של מכון הספא סי אנד ספא. האפשרות להגיע לספא בכל רגע נתון וליהנות משינוי אווירה מהיר ומפנק זה התענוג הגדול ביותר של האנשים הרבים העובדים מסביב לשעון באזור המרכז, ואף עלולים להגיע למצב של תשישות מסוכנת.