חגיגת יום נישואין שתהווה פתיחה מעולה לעוד שנה מדהימה ביחד – רק בסי אנד ספאמכון הספא היוקרתי סי אנד ספא הממוקם בלב תל אביב במדרחוב בן יהודה מהווה את השילוב המושלם בין רומנטיקה לפרקטיקה. מצד אחד, סי אנד ספא מספק את המיקום המושלם לערב רומנטי בלתי נשכח, אך מצד שני – המיקום שלו מאפשר לחגוג את היום הגדול בלי להתרחק לאזורים מרוחקים, וגם לשלב ארוחת ערב מצוינת במסעדות הקרובות, או טיול רומנטי בחוף הים בטיילת תל אביב. סי אנד ספא מספק לכם, בין השאר, אפשרות להזמין חבילות ייחודיות ומפנקות המיועדות במיוחד על מנת לחגוג ימי נישואין כיד המלך, בפינוקי ספא מדהימים ואווירה רומנטית למכביר.

מה כוללת חבילת יום נישואין?

מטרת החבילה ליום הנישואין של סי אנד ספא הינה להעניק פינוקים לכל אחד מבני הזוג, יחד עם חוויה ייחודית ואינטימית, אפשרות להתייחד וליהנות זה מזו בפרקי זמן אופטימאליים, על מנת להספיק להגיע באותו הערב למקומות נוספים, ולא פחות חשוב – כל זה במחיר נוח ומתאים לכול זוג המחפש בילויי נעים ואיכותי ליום הנישואין.

עיסוי של 50 דקות לכל אחד מבני הזוג

שעתיים לבילוי אינטימי בסוויטה מלכותית בספא

בקבוק שמפנייה לחגוג איתו את החיים המשותפים שהתארכו בעוד שנה

פונדו שוקולד מפנק, שיהיה לכם יום נישואין מתוק

כיתוב רומנטי של שמות שני בני הזוג (או כל כיתוב אחר לבחירתכם) בעלי כותרת של פרחים ריחניים.

מחיר הפינוק הרומנטי: 690 ₪.

ספא ליום נישואין

צור קשר
יום הנישואין הינו בין התאריכים החשובים ביותר בשנה עבור בני זוג רבים. מדי שנה מחפשים אלפי אנשים את הדרך המושלמת לחגוג עוד פרק חיים משותף שהסתיים בהצלחה ועובר לשנה הבאה. פעמים רבות נראה להם שכל אופציה הינה משעממת וצפויה, בעוד האירוע הגדול שלהם ראוי לצורת החגיגה הטובה ביותר. בזכות האפשרויות המגוונות של מקומות מנוחה רבים במרכז הארץ, ניתן ליצור שילובים מקוריים שיקלעו לטעמם של כל בני זוג הזקוקים לחגיגת יום נישואין אינטימית ואישית כאחד.