מהו עיסוי באבנים חמותעיסוי באבנים חמות הוא עיסוי אשר בא לפתוח את הצ'אקרות בגוף, הצ'אקרות הם למעשה מעגלים אנרגטיים אשר נמצאים בגופנו ומפוזרים לאורך כל הגוף , ברגע שאחד מהצ'אקרות חסומות אין אנרגיה שמגיעה אליה והגוף מפתח כאב. לכן עיסוי באבנים חמות פותחת את מרכזי האנרגיה החסומים. סי אנד ספא מובילה בתחום העיסוי. עיסוי באבנים חמות שמתבצע סי אנד ספא הוא עיסוי שלא תשכחו לעולם. כל מרכז אנרגיה בגופכם יחוש את החום שהאבנים מחדירות למרכזי אנרגיה חסומים. כך שבסיום העיסוי של אבנים חמות תרגישו איך גופכם מקבל אנרגיה חדשה והשרירים התפוסים משתחררים אט אט הודות לעיסוי שקיבלתם עיסוי באבנים חמות.

לשם מה נחוץ לנו עיסוי באבנים חמות

כמו כל דבר בחיים גם גופכם זקוק לעיסוי מפנק ומרגיע שישחרר אתכם מטרדות ודאגות היום יום. סי אנד ספא אחד מהחברות המובילות בתחום שירותי הספא יודעת עד כמה חשוב ללקוח לקבל עיסוי מפנק וטוב שישחרר את כל השרירים התפוסים בגוף. לכן המגע שאתם מקבלים בעיסוי באבנים חמות הוא מגע חשוב הגורם להרפיה פיזית. כי שאין הרפיה פיזית מלאה אז טיפול עיסוי באבנים חמות אינו עוזר כלל. לכן עם עיסוי של סי אנד ספא תוכל להרגיש איך הדם זורם אצלכם טוב יותר בגוף, ואיך הוא משפיע על הפעילות של המוח. לכן לא צריכים לחכות עד שהגוף תפוס לחלוטין. ברגע שאתם מרגישים שאתם מותשים וחייבים פסק זמן , זה הזמן להגיע לסי אנד ספא ולקבל עיסוי מפנק של אבנים חמות.

עיסוי באבנים חמות

צור קשר
מה נותן לנו עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות נותן לנו כמה דברים חשובים לגוף ולנפש. המגע נותן לנו תמיכה, שחרור של הגוף והנפש, שחרור רגשות ושלוות הנפש והגוף. לכן שאתם מגיעים לסי אנד ספא אתם כבר רואים מהכניסה עד כמה רגוע המקום, האווירה החשוכה והמוזיקה שגורמים לך לשכוח את כל הדאגות והלחצים שיש לך בעבודה ובחיים האישיים ביום יום. גם האנשים המקבלים את פניך בסי אנד ספא , הם אנשים רגועים וחייכנים אשר שמחים לשרת אותך ולתת לך את העיסוי הטוב ביותר.