עיסוי רקמות הדרך הבטוחה לטיפול עמוק של הגוף והנפש
מהו עיסוי רקמות עמוק ולמי הוא נועד

המושג עיסוי רקמות עמוק הינו עיסוי המתמקד בשכבות העמוקות אל תוך רקמת השרירים עיסוי זה בא בעצם להתמקד באזורים שהם יותר חשופים לדלקות ולפציעות, כמו כן עיסוי זה מסייע גם בשחרור של מתח בגוף המתבטא גם בכיווץ של הרקמות הפנימיות  עיסוי רקמות עמוק בא בעצם כפיתרון לאנשים הסובלים מכאב כרוני ועמוק שעיסוי רגיל לא יפתור עבורם את הבעיה והם זקוקים לעיסוי עמוק יותר באזורים העמוקים יותר. ספורטאים רבים נזקקים מפעם לפעם לעיסוי רקמות הטיפול אף מתאים לנפגעי תאונות ולאלו הזקוקים לשיקום עמוק. בעיקרון עיסוי רקמות עמוק יכול להתאים לכל אחד, הרי גופנו תמיד יהיה זקוק לטיפול עמוק ויסודי יותר. אך חשוב לדעת שעיסוי זה טוב ומועיל בעיקר לכאבי גב, כתפיים,הסובלים מפריצת דיסק, מיגרנות, בעיות מתח, הגבלה התנועה ועוד ועוד.הטיפול בעיסוי טוב ויעיל יותר כאשר הוא נעשה בסדרת טיפולים.

עיסוי רקמות עמוק

צור קשר
כיצד עושים עיסוי רקמות?

העיסוי נעשה בערך כ- 60 דקות ע"י לחיצות עמוקות ונקודתיות בעיקר בעזרת המרפק ושורש כף היד, ישנם מטפלים המשתמשים בעזרים כגון כוסות רוח, אפליקטור ועוד. עיסוי רקמות עמוק עלול לגרום למטופל כאבים שבהם הוא יכול לחוש גם לאחר הטיפול או במהלכו אך זה עובר תוך יום או יומיים והטופל יחוש בהקלה גדולה והרגשה טובה הרבה יותר מלפני שהחל את הטיפול אז אם אתם זקוקים לעיסוי בריאותי שכזה אל תהססו ופנו לסי אנד ספא המקום בו תקבלו טיפול לגוף ע"י אנשים מקצועיים שהוכשרו לטפל בבעיות בריאותיות עמוקות ורציניות יותר.

ההבדל הקטן בן עיסוי רקמות לעיסוי רגיל

עיסוי רגיל כמו עיסוי שוודי למשל נועד ברוב המקרים לפינוק ולהנאה של המטופל העושה את העיסוי שרוב המקרים להנאה בלבד ולשחרור ממתחים שגרתיים עיסוי רקמות עמוק פועל למעשה ברבדים עמוקים יותר של השרירים והרקמות העמוקות יותר בגוף הטיפול משפיע ועלול לשפר את התפקודיים הפיזיים והמוטוריים של המטופל. וזאת להבדיל מעיסוי רגיל שנועד למטרת פינוק והרגעה נטו.