עיסוי שוודי חוויתי בטכניקות שונות
כיום כל אחד מכיר את נפלאות העיסוי שוודי, אשר מעניק סיפוק רב והנאה רבה לגוף ולנפש. ישנן שיטות רבות המעניקות עיסוי מושלם לכל הגוף. סי אנד ספא מציעה לכם מגוון טיפולים של עיסוי שוודי במחירים נוחים, בואו והתרשמו.

עיסוי שוודי ברמה גבוהה

עיסוי שוודי מתמקד בפתרון בעיות רפואיות, אשר מסייע בעיות של לחץ והפגת מתחים בגוף ונחשב לפופולארי ביותר שכן, עשרות אלפי תלמידים בשנה מבקשים ללמוד אותו. עיסוי שוודי מסייע בשיפור זרימת הדם ומשכך כאבים טבעיים שהגוף עצמו מייצר. השיטה שבה עובד עיסוי שוודי הוא ריכוז בגוף, גידים, רצועות שרירים ועוד. כיום ניתן להשתמש בעיסוי שוודי כבסיס התחלתי למטפלים, כאשר עליו הם משלבים טכניקות ותנועות, אולם זה משתנה ממעסה למעסה ומעיסוי לעיסוי.

סי אנד ספא מתמחה בכל סוגי העיסויים ובעל ניסיון רב של שנים. ניתן למצוא שירותים ואף ליהנות מחוויה עם בן זוג ,כמתנה, מסיבות רווקים/ות, חגיגות ימי הולדת, ועוד פינוקים נוספים. אז אל תהססו, פשוט תנסו את סי אנד ספא המקום המוביל בארץ ולא תתאכזבו. ניתן למצוא באתר האינטרנט עוד המון חבילות  של עיסויים מפנקים ומומלצים בחום.

עיסוי שוודי

צור קשר
עיסוי שוודי קלאסי לכל הגוף

עיסוי שוודי משפר את זרימת הדם, וזו אחת הסיבות שאנשים אוהבים לבחור דווקא אותו. העיסוי המבוקש מותאם כמעט לכל אדם והגדולה שלו היא שהינו מתרכז ברקמות, שרירים, גידים, ורצועות של הגוף ומעניק תחושה של שחרור והנאה מושלמת לגוף.

עיסוי שוודי פותח בשנות המאה השמונה עשרה, וכולל בתוכו טכניקות רבות של תנועות ארוכות הכוללים ליטוף, לישה, חיכוך, הרעדה, ועוד. סוג זה של עיסוי שהינו מוביל ופופולארי ביותר מבין כל העיסויים הקיימים, מקנה תחושה מרגיעה ומרעננת אשר ממריצה את הדם.

רצוי לבוא ולהתנסות בחוויה המדהימה הזו, רק במרכז סי אנד ספא המעניק את הטוב ביותר ללקוחותיו. ניתן לעשות עיסוי שוודי כשעה וכבר באותו רגע לחוש בתוצאות.

עיסוי שוודי מיועד לא רק לבריאות אלה גם לתענוגות הנפש והינו מתבצע בסי אנד ספא על ידי מעסים מובחרים  מהשורה הראשונה בארץ.