רפלקסולוגיה זה דבר שחייבים פעם בחיים
מהי רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא טיפול הוליסטי אשר מטפל במגוון רחב של בעיות כגון: עייפות, חוסר אנרגיה, תשישות, מתח ולחץ, כאבים שונים ממיגרנה ועד כאבי מחזור, הפרעות הקשורות למערכת הורמונאלית, בעיות שקשורות במערכת העיכול ועוד. ע"י עיסוי בכפות הרגליים בצורה לא פולשנית ועדינה נפתרת הבעיה לחלוטין. וכך מקבלות למעשה הרגליים בעיסוי רפלקסולוגיה זרימת דם לכל האיברים בגוף, כאשר זרימה זו פותחת נקודות חסומות בגוף ובכך עוזרת לפתור את הבעיה ממנה האדם סובל.  כל איבר בגופנו מיוצג בכף הרגל, ולחיצה על אותם נקודות אלו משחררת את האיבר החסום. בסי אנד ספא תמצא מגוון מעסים ורפלקסולוגים  אשר יטפלו בעיתכם ויפתרו אותה. טיפולי רפלקסולוגיה בסי אנד ספא הם טיפולי חובה שכל אחד חייב לחוות פעם בחיים.

מתי כדאי להיעזר ברפלקסולוגיה

כאשר הרגליים אדומות, נפוחות וכואבות זה הזמן לעשות טיפול רפלקסולוגיה. בסי אנד ספא ידאגו לכם לרפלקסולוגיה הטובים ביותר שקיימים בתחום הרפלקסולוגיה. מאחר שהרגליים הם בין האיברים החשובים בגוף מכיוון שהם לוקחות אתנו לכל מקום שנחפוץ בו, חובה לדאוג להם ולהוקיר להם תודה. טיפול רפלקסולוגיה בסי אנד ספא יעניק לרגלייך את כל מה שמה שצריך על מנת שהדם יזרום בצורה הטובה ביותר לכל איבר ואיבר בגוף. ע"י לחיצות שונות במקומות חסומים לאט לאט האיבר התפוס משתחרר ואתה מרגיש הקלה עצומה. כך שהכאב נעלם והבעיה נפתרה.

רפלקסולוגיה

צור קשר
מה שונה רפלקסולוגיה מעיסוי אחר

רפלקסולוגיה הוא טיפול אשר ממוקד ברגליים בלבד ע"י לחיצות שונות באזורים שונים בגופנו, ואילו עיסוי הוא טיפול שהוא לא לחיצות אלא עיסוי עמוק לכל חלקי הגוף ולא באזור ממוקד אחד. לכן שיש בעיה באזור הרגליים בלבד כמו בצקות למיניהם, כאבים, נפיחות עדיף לעשות טיפול רפלקסולוגיה ולהתמקד בבעיה מאשר עיסוי לכל הגוף. אך אם מדובר על אזורים שונים בגוף כמו הגב, ידיים, עורף וכו' מומלץ לעשות עיסוי לכל הגוף. כך שלמעשה גם ברפלקסולוגיה וגם בעיסוי זרימת הגוף נעשית והיא מיידית לשאר האיברים בגוף.